Emil Juszczak powalczy o tytuł Mistrza Polski Super Enduro

2018-09-19

Zawodnik JONIEC-TEAM wystartuje w ostatniej rundzie MP Super Enduro już w najbliższą sobotę.

22 września odbędzie się rozstrzygająca runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Super Enduro. Impreza odbędzie się na stadionie miejskim - Centrum Sportów Motorowych w Łodzi. 

Organizatorzy spodziewają się międzynarodowej obsady zawodów. Lista startowa jeszcze nie jest zamknięta, ale akces zgłosił m.in. mistrz Szwecji i uczestnik mistrzostw świata John Nystrem. Łódzkie zawody to okazja zobaczenia najlepszych rajderów z Polski i zagranicy w tej bardzo widowiskowej dyscyplinie. Zawody wyłonią zdobywcę Grand Prix i zarazem Mistrza Polski, a zwycięzca rundy otrzyma puchar prezydenta Łodzi. Zawody te po raz pierwszy w Polsce zostaną rozegrane na stadionie, na którym na co dzień ścigają się żużlowcy. Organizatorzy spodziewają się udziału w zawodach 80 zawodników, którzy walczyć będą na torze złożonym z trzynastu przeszkód, które będą ustawione wewnątrz toru żużlowego.

Program zawodów: godz. 10-11 kwalifikacje, 11.30-15 Kids Race, 12-15 finały. W zawodach wystartują profesjonaliści, ale mogą też wziąć udział amatorzy. Wystarczy zarejestrować się na stronie ŁKM. Publiczność również powinna być zadowolona. Ci, którzy wybiorą się na stadion, mogą liczyć na wygranie interesujących nagród, wśród nich będą przekazane przez mistrza Rafała Sonika.
Przeczytaj również:

27 lipca 2019 r. odbyła się III edycja Biegu Górskiego o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC®

Do Tymbarku zjechali biegacze z całej Polski, zarówno amatorzy jak i zawodowcy, aby zmierzyć się z malowniczą trasą na Górę Paproć....
01-08-2019

III Bieg Górski o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC®

27 lipca 2019 r. (sobota) w Tymbarku wystartuje kolejna edycja Biegu Górskiego o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC®....
04-07-2019

Emil Juszczak na najwyższym podium zawodów Charlotta Enduro Extreme 2019

Sobota 22.06 - mały problem z zawieszeniem i 2. miejsce na podium. Niedziela 23.06 - pełen sukces i wyścig finałowy ukończony na 1. pozycji....
25-06-2019