Emil Juszczak powalczy o tytuł Mistrza Polski Super Enduro

2018-09-19

Zawodnik JONIEC-TEAM wystartuje w ostatniej rundzie MP Super Enduro już w najbliższą sobotę.

22 września odbędzie się rozstrzygająca runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Super Enduro. Impreza odbędzie się na stadionie miejskim - Centrum Sportów Motorowych w Łodzi. 

Organizatorzy spodziewają się międzynarodowej obsady zawodów. Lista startowa jeszcze nie jest zamknięta, ale akces zgłosił m.in. mistrz Szwecji i uczestnik mistrzostw świata John Nystrem. Łódzkie zawody to okazja zobaczenia najlepszych rajderów z Polski i zagranicy w tej bardzo widowiskowej dyscyplinie. Zawody wyłonią zdobywcę Grand Prix i zarazem Mistrza Polski, a zwycięzca rundy otrzyma puchar prezydenta Łodzi. Zawody te po raz pierwszy w Polsce zostaną rozegrane na stadionie, na którym na co dzień ścigają się żużlowcy. Organizatorzy spodziewają się udziału w zawodach 80 zawodników, którzy walczyć będą na torze złożonym z trzynastu przeszkód, które będą ustawione wewnątrz toru żużlowego.

Program zawodów: godz. 10-11 kwalifikacje, 11.30-15 Kids Race, 12-15 finały. W zawodach wystartują profesjonaliści, ale mogą też wziąć udział amatorzy. Wystarczy zarejestrować się na stronie ŁKM. Publiczność również powinna być zadowolona. Ci, którzy wybiorą się na stadion, mogą liczyć na wygranie interesujących nagród, wśród nich będą przekazane przez mistrza Rafała Sonika.
Przeczytaj również:

3 dni rywalizacji w Portugalii podczas I rundy World Enduro Super Series.

To był weekend pełen emocji. Krótko mówiąc: łatwo nie było....
16-05-2019

Emil Juszczak wystartuje w rywalizacji Hard Enduro.

Od 10 do 12 maja najlepsi rajderzy świata rywalizować będą podczas 1 Rundy zawodów serii Hard Enduro w Portugalii....
08-05-2019

Emil Juszczak wrócił z sukcesem na tor!

Po przerwie w startach, spowodowanej kontuzją ręki, zawodnik JONIEC TEAM ponownie stanął na starcie zawodów SuperEnduro....
06-05-2019