I Zimowy Rajd - Nowy Sącz

XX Finał Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Sączu

Zapraszamy wszystkich miłośników offroad na I Zimowy Rajd, który organizowany jest w ramach obchodów XX Finału Orkiestry Świątecznej Pomocy w Nowym Sączu.

Całkowity dochód z imprezy przeznaczony jest na fundusz WOŚP.

Organizatorzy przygotowali trasę wzdłuż rzeki Dunajec. Mamy nadzieję, że aura nie przeszkodzi zawodnikom, kibicom we wspaniałej zabawie, a wręcz uatrakcyjni zabawę. Przewidziany jest jeden Odcinek Specjalny, który zawodnicy pokonają dwa razy. Biuro Rajdu usytuowane na Rynku w Nowym Sączu czynne będzie od godziny 8:00. Start Honorowy z płyty Rynku o godz. 9:00. Zgłoszenia należy dokonać na stronie www.grupa4x4.pl lub drogą drogą elektroniczną biuro@grupa4x4.pl do dnia 5 stycznia 2012. Wpisowe wynosi 100 PLN dla samochodów, 50 PLN dla Quadów i Motorów. W ramach wpisowego zawodnicy otrzymają identyfikatory, nr startowe, gorący posiłek, dokonany bedzie pomiar czasu i ogłoszone wyniki. Ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów około godz 14-ej na scenie WOŚP na Rynku.

Wśród załóg nie zabraknie również samochdów Joniec Team. Jeżeli dopisze pogoda wstartuje również Pablo na motocyklu KTM.

W czasie imprezy zostaną ogłoszone oficjalnie i przyznane wyróżnienie za najlepszą wizytówkę teamu na stronie Grupa 4x4. Miło nam donieść, że nasza wizytówka zyskała największe uznanie jury konkursu. Dziękujemy za przyznanie pierwszego miejsca i będzie to dlas mobilizacja do utrzymania tej pozycji.

Składamy serdeczne życzenia Noworoczne dla Grupy 4x4. Niech Nowy Rok 2012 będzie przynajmniej tak dobrym jak mijający. Również pozdrawiamy wszystkich uczestnków rajdów z którymi mieliśmy przyjemność się ścigać.

Zdrowia, powodzenia i sukcesów w życiu zawodowym, szczęścia i zadowolenia z życia osobistego dla organizatorów, zawodników i kibiców w imieniu całego Teamu

Mieczysław Joniec

Przeczytaj również:

Zwycięstwo Emila Juszczaka w Bytomiu.

Kolejne zwycięstwo i utrzymanie pozycji lidera w klasyfikacji generalnej....
25-07-2017

II Bieg Górski o Złotą Paproć prezesa firmy JONIEC za nami!

Ponad 220 osób z całej Polski wystartowało w drugiej edycji Biegu Górskiego....
21-07-2017

Podium na 4. Rundzie Samochodowych Mistrzostw Tychów

Załoga JONIEC TEAM wywalczyła 2 miejsce w klasyfikacji GOŚĆ....
29-06-2017