JONIEC EXPEDITIONS - Rumunia 2017

2017-09-14

JONIEC TEAM wyruszył w nową trasę JONIEC EXPEDITION: tym razem do Rumunii. Wyprawa odbyła się w dniach 7-11.09.2017 r. w ramach promocji hasła firmy JONIEC® „Wyznaczamy nowe granice”.

Trasy JONIEC EXPEDITIONS biegły po malowniczej okolicy Gór Bihor w Karpatach Zachodniorumuńskich ( zwanych także górami Apuszeni ). Najwyższy szczyt tych gór to Cucurbata Mare o wysokości 1849 m npm. Załoga JONIEC TEAM pokonała wiele dróg o mniejszym i większym stopniu trudności. Wiodły one przez lasy, połoniny i pola. Były drogi asfaltowe, drogi bite, szutrowe i kamieniste. Na tych ostatnich jeden z pojazdów ( Mitsubishi Pajero ) zakończył swą podróż pod górach - przez awarię skrzyni biegów. Pozostała część wyprawy odbywała się niezawodną Toyotą Land Cruiser. Załoga JONIEC TEAM miała okazję spróbować swoich sił w konfrontacji z miłośnikami motorów z ekipy ENDURO FLOW. Nie ma się czego powstydzić - flota JONIEC TEAM daje radę! 

To, co zachwyca w okolicach Arieseni, to piękne tereny i sielskie krajobrazy. To, co lekko zadziwia, to przechadzające się wszędzie po drogach konie i krowy – można by rzec: dumne z estymy, którą się cieszą. Tereny Karpat Rumuńskich to raj dla wielbicieli gór: zarówno piechurów, jak i zmotoryzowanych. 

Przeczytaj również:

2 runda FIM SuperEnduro World Championship zakończona.

Duże emocje towarzyszyły nam podczas kibicowania polskim zawodnikom podczas 2 rundy Mistrzostw Świata Super Enduro....
08-01-2018

2 Runda Mistrzostw Świata SuperEnduro już w najbliższą sobotę!

W sobotę 6 stycznia 2018 r. w Niemczech odbędzie się 2 runda FIM SuperEnduro World Championship....
02-01-2018

Emil Juszczak nadzieją polskiego SuperEnduro

Zawody w Tauron Arenie były niewątpliwie pokazem umiejętności oraz wielkim powrotem króla SuperEnduro - Tadeusza Błażusiaka. Mimo, iż tysiące ludzi na widowni dopingowało z całych sił legendarnego „Ta...
13-12-2017