JONIEC EXPEDITIONS - Rumunia 2017

2017-09-14

JONIEC TEAM wyruszył w nową trasę JONIEC EXPEDITION: tym razem do Rumunii. Wyprawa odbyła się w dniach 7-11.09.2017 r. w ramach promocji hasła firmy JONIEC® „Wyznaczamy nowe granice”.

Trasy JONIEC EXPEDITIONS biegły po malowniczej okolicy Gór Bihor w Karpatach Zachodniorumuńskich ( zwanych także górami Apuszeni ). Najwyższy szczyt tych gór to Cucurbata Mare o wysokości 1849 m npm. Załoga JONIEC TEAM pokonała wiele dróg o mniejszym i większym stopniu trudności. Wiodły one przez lasy, połoniny i pola. Były drogi asfaltowe, drogi bite, szutrowe i kamieniste. Na tych ostatnich jeden z pojazdów ( Mitsubishi Pajero ) zakończył swą podróż pod górach - przez awarię skrzyni biegów. Pozostała część wyprawy odbywała się niezawodną Toyotą Land Cruiser. Załoga JONIEC TEAM miała okazję spróbować swoich sił w konfrontacji z miłośnikami motorów z ekipy ENDURO FLOW. Nie ma się czego powstydzić - flota JONIEC TEAM daje radę! 

To, co zachwyca w okolicach Arieseni, to piękne tereny i sielskie krajobrazy. To, co lekko zadziwia, to przechadzające się wszędzie po drogach konie i krowy – można by rzec: dumne z estymy, którą się cieszą. Tereny Karpat Rumuńskich to raj dla wielbicieli gór: zarówno piechurów, jak i zmotoryzowanych. 

Przeczytaj również:

IV i V Runda Mistrzostw Polski Super Enduro 2018 już za nami

Emil Juszczak wciąż utrzymuje 1 pozycję w klasyfikacji generalnej MP, pomimo nieszczęśliwego upadku podczas V Rundy....
13-08-2018

IV i V Runda MP i PP Super Enduro już w najbliższy weekend

W dniach 11-12 sierpnia b.r. w Jeleniej Dolinie zorganizowane będą dwie kolejne rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Super Enduro....
09-08-2018

XII Międzynarodowy Obóz Karate Kyokushin – Bułgaria, Kamchia 2018

Karatecy z JONIEC TEAM trenowali i odpoczywali w międzynarodowym towarzystwie podczas największego obozu Karate Kyokushin....
06-08-2018