Podium na 4. Rundzie Samochodowych Mistrzostw Tychów

Załoga JONIEC TEAM wywalczyła 2 miejsce w klasyfikacji GOŚĆ.

W ostatni weekend rajdowa załoga JONIEC TEAM pokazała, że kolejna część sezonu zapowiada się całkiem ciekawie.

Tak przedstawia swój ostatni start Daninel Mech:

"Wybraliśmy się na Tor Fiata w Tychach, aby podczas 4. Rundy Samochodowych Mistrzostw Tychów potestować ukręcający się przegub i ogólnie rozprostować kości.


Jadąc zupełnie treningowo, z nowym pilotem, który niewątpliwie podnosił walory estetyczne załogi JONIEC TEAM, udało nam się wywalczyć 2 miejsce w klasyfikacji GOŚĆ [zawodnicy z licencją Polskiego Związku Motorowego). Jechaliśmy bez opisu, bez serwisu i spodziewaliśmy się że wynik będzie oscylował w połowie stawki [9 załóg). Dość sporym zaskoczeniem dla nas okazało się że mamy 2 czas i niewiele tracimy do lidera. Po dwóch przejazdach udało nam się nawet prowadzić w tej klasie, w której rywalami były również sporo mocniejsze auta o pojemności 2 litrów i powyżej. Ostatecznie stanęliśmy na drugim stopniu podium a spośród wszystkich załóg udało się wywalczyć 9/77."

Przeczytaj również:

JONIEC EXPEDITIONS - Rumunia 2017

JONIEC TEAM wyruszył w nową trasę JONIEC EXPEDITION: tym razem do Rumunii. Wyprawa odbyła się w dniach 7-11.09.2017 r. w ramach promocji hasła firmy JONIEC® „Wyznaczamy nowe granice”....
14-09-2017

2. miejsce Emila Juszczaka w Lublinku

26-27 sierpnia w Lublinku odbyła się VIII i IX runda Mistrzostw Polski Superenduro. ...
29-08-2017

Zwycięstwo Emila Juszczaka w Bytomiu.

Kolejne zwycięstwo i utrzymanie pozycji lidera w klasyfikacji generalnej....
25-07-2017