Kierowca: Daniel Mech

Pilot: Krzysztof Grzesik

Samochód: Citroen Saxo VTS

 

Nasza przygoda z rajdami samochodowymi rozpoczęła się od rajdu „Wyścig 660 lat Pilzna”. Mimo stosunkowo nieudanego startu, nie poddaliśmy się i próbowaliśmy dalej. Na efekty nie trzeba było długo czekać – już podczas 5-go rajdu w karierze, wygraliśmy swoją klasę podczas KJS Rajdu Bieckiego z przewagą prawie 30s nad drugą załogą. Podczas następnych występów przychodziły kolejne sukcesy, mimo iż nasz pierwszy sezon potraktowaliśmy całkiem treningowo. Niestety końcówka sezonu 2014r., to pasmo awarii. Mimo że pozostał niedosyt spowodowany brakiem najwyższych miejsc, to nasz cel, zbierania doświadczenia, wypełniliśmy w 100%. Kolejny sezon zaczynamy pełni nadziei oraz zapału. Jesteśmy młodą, rozwojową, utalentowaną, szybko uczącą się i nabierającą doświadczenia z każdym kolejnym rajdem załogą. Stawiamy sobie ambitne cele i w tym roku chcemy stanąć na podium zarówno klasyfikacji SJS, jak i Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego. Planujemy startować w wielu rajdach na terenie Małopolski, Podkarpacia, a także Górnego Śląska. 

 

 

Daniel Mech: Już od najmłodszych lat rajdy samochodowe były dla mnie czymś ważnym. Obok mojego domu przejeżdżały takie rajdy jak Krakowski czy Wawelski. Już wtedy chciałem być taki jak Janusz Kulig, Leszek Kuzaj czy inni. Dzisiaj to marzenie powoli się spełnia. Swój pierwszy rajd przejechałem 25 maja 2014r. Jestem młodym, bardzo rozwojowym chłopakiem, charakteryzuje mnie szybkie tempo i rozważna jazda. Tegoroczny sezon jest moim pierwszym pełnym sezonem w rajdach samochodowych. W przyszłym roku planuję zrobić licencję kierowcy rajdowego i wystąpić we wszystkich eliminacjach Rajdowych samochodowych mistrzostw Śląska oraz Rajdowych samochodowych mistrzostw Podkarpacia.

 

Samochód, którym startujemy to 3-drzwiowy hatchback Citroen Saxo VTS. Posiada on silnik o pojemności 1598 cm3 i mocy około 150km. Dzięki niskiej wadze i rajdowemu zawieszeniu charakteryzuje się on niezwykłą zwinnością a także jest  bardzo przewidywalny w prowadzeniu.

 

Więcej informacji na temat naszej załogi można znaleźć:   

MD Rally Team

Przeczytaj również:

Zwycięstwo Emila Juszczaka w Bytomiu.

Kolejne zwycięstwo i utrzymanie pozycji lidera w klasyfikacji generalnej....
25-07-2017

II Bieg Górski o Złotą Paproć prezesa firmy JONIEC za nami!

Ponad 220 osób z całej Polski wystartowało w drugiej edycji Biegu Górskiego....
21-07-2017

Podium na 4. Rundzie Samochodowych Mistrzostw Tychów

Załoga JONIEC TEAM wywalczyła 2 miejsce w klasyfikacji GOŚĆ....
29-06-2017