Erzbergrodeo 2010 - FINAŁ

2010-12-11

Paweł Kaim w największej ekstremalnej imprezie enduro na świecie - Erzbergrodeo 2010

W niedzielnym pojedynku z "Żelazną górą" i wspaniałymi zawodnikami sportów motocrossowych nasz Pablo po starcie jechał bez żadnych  kolizji i parł naprzód niesamowicie.

 

W  punkcie kontrolnym o nazwie "Skalisty Szop-Pracz" zakończył swój start na 443 miejscu. Jest to olbrzymi sukces Pawła.

Motor nie wytrzymał trzeciego dnia pojedynku i z powodu awari sprzęgła Paweł był zmuszony wycofać się z wyścigu. Gdyby nie ta awaria mogło być lepiej, ale to był dopiero jego pierwszy start i to cenne doświadczenie zaprocentuje w przyszłości. W sumie wszystkie punkty kontrolne przejechało tylko15 zawodników z 500 startujacych w finale. Niekwestionowanym mistrzem po raz czwarty został Tadeusz Taddy Błażusiak wielka gwiazda sportu motocrossowego.

Cieszymy się z wyników Pawła i z jego powrotu, przed nim następne zawody i wierzymy, że dotychczasowe osiągnięcia wpłyną pozytywnie na przebieg Jego sportowej kariery i dodadzą mu motywacji w następnych zawodach.

 

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i trzymanie kciuków!

 

Szczególnie gorące podziękowania intraktywnej telewizji limanowa28, która była na miejscu z nami i na bieżąco relacjonowała poczynania Pabla. Ich ciężka praca pozwoli przybliżyć  Państwu tą niesamowitą imprezę oraz Team Joniec,

 

 Pokaz Free Style

 

 

 

 

 

Lista wyników

 
Przeczytaj również:

Red Bull Erzbergrodeo wróciło, wraca też Emil Juszczak #321

Po dwóch latach przerwy odbyła się kolejna edycja Red Bull Erzbergrodeo, która jest świętym Graalem dla motocyklistów hard enduro i odbywa się wokół góry Erzberg, działającej kopalni, która produkuje ...
28-06-2022

Zakończyła się IV edycja "100 miles of Beskid Wyspowy"

Przedstawiamy krótką foto-relację z imprezy....
09-05-2022

100 miles of Beskid Wyspowy

W dniach 30.04. - 01.05. b.r. zapraszamy biegaczy na zawody po ciekawych trasach Beskidu Wyspowego....
03-01-2022