IV Bieg Górski o Złotą Paproć - informacje organizacyjne

2023-07-19

IV Bieg Górski o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC® już w niedzielę! Zapoznaj się z informacjami organizacyjnymi.

Tylko kilka dni dzieli nas od IV Biegu Górskiego o Złota Paproć Prezesa Firmy JONIEC®. 

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami oraz mapką prezentującą organizację ruchu oraz najważniejsze punkty dla Biegaczy:

  • Dla Uczestników Biegu dedykowany jest parking Firmy JONIEC®, który na mapce zaznaczony jest jako PARKING GŁÓWNY. W razie potrzeby, istnieje możliwość pozostawienia pojazdów na parkingach publicznych, jednak nie gwarantujemy dostępności miejsc. Ze względu na Dni Tymbarku, które odbywają się w również w najbliższy weekend (22-23.07), NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI zaparkowania w okolicy hali sportowej. 
  • Dojazd na Parking Główny będzie możliwy od strony Podłopienia (skrzyżowanie pod przejazdem kolejowym obok kapliczki) lub Piekiełka (droga nad stadionem w Tymbarku).
  • Biuro zawodów znajduje się w hali sportowej w Tymbarku (tuż obok budynku Gminnej Biblioteki). Trasa przejścia z parkingu na halę jest zaznaczona na mapce.
  • Przejście z biura zawodów na START jest oznaczone na mapie kolorem czerwonym, wzdłuż drogi będą się również znajdowały oznaczenia (tabliczki, bowflagi). 

   Do zobaczenia! 

Przeczytaj również:

Joniec Sahara Run – człowiek vs. pustynia

Joniec Sahara Run – wyjątkowe wyzwanie, które zrodziło się w głowach pasjonatów podróży, bushcraftu, sportu i przekraczania granic. Wyprawę, zaplanowaną na luty 2020 roku, niestety pokrzyżował wybuch ...
06-12-2023

Projekt Joniec Sahara Run wkracza w kolejną fazę.

Zbliża się biegowa wyprawa do serca Sahary, podczas której logistyczny support zawodnikom zapewni JONIEC TEAM....
08-11-2023

Wideorelacja z Biegu o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC®

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z biegu. Piękne widoki gwarantowane....
03-08-2023