JONIEC TEAM przed 2 Rajdem Grodzkim

2016-08-26

Załoga JONIEC TEAM po raz pierwszy w tym roku wystartuje na podkarpaciu.

 

 

 

 

W tę niedzielę zawodnicy JONIEC TEAM wystartują w drugiej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia. 2 Rajd Grodzki, bo o nim mowa, składał się będzie z dwóch odcinków specjalnych [Trzcinica oraz Lipnica) przejeżdżanych trzykrotnie; natomiast baza rajdu zlokalizowana została w Jaśle. Liczba załóg w RSMPk wynosi 15 zgłoszeń, a w klasie RO2 9 załóg.

 

Daniel Mech:

Rajd odbędzie się już w tą niedziele, a my nie możemy się go już doczekać. Spowodowane jest to bardzo długą przerwą od rajdów. Kolejnym powodem są podkarpackie trasy, które będą miłą odskocznią od RSMŚl, w których startujemy regularnie. Są nam one dobrze znane, w zeszłym roku zdobyliśmy bowiem tytuł Mistrzów okręgu Rzeszowskiego KJS w swojej klasie. Zapowiada się ciekawa rywalizacja, nie ma tutaj podziału na klasę RO2 i puchar PPC, więc będziemy musieli zmierzyć się z mocniejszymi rywalami. Chcielibyśmy utrzymać wysokie tempo i nie popełnić błędów. Głównym celem będzie ukończenie tego rajdu, gdyż jasielskie odcinki są zawsze wymagające i szybkie. Trzymajcie kciuki za załogę nr. 64. Zapraszamy na strefę serwisową i odcinki. Liczymy na doping. :)
Przeczytaj również:

Red Bull Erzbergrodeo wróciło, wraca też Emil Juszczak #321

Po dwóch latach przerwy odbyła się kolejna edycja Red Bull Erzbergrodeo, która jest świętym Graalem dla motocyklistów hard enduro i odbywa się wokół góry Erzberg, działającej kopalni, która produkuje ...
28-06-2022

Zakończyła się IV edycja "100 miles of Beskid Wyspowy"

Przedstawiamy krótką foto-relację z imprezy....
09-05-2022

100 miles of Beskid Wyspowy

W dniach 30.04. - 01.05. b.r. zapraszamy biegaczy na zawody po ciekawych trasach Beskidu Wyspowego....
03-01-2022