Płomień pewnie zmierza do II Ligi

2016-04-25

Kolejne sukcesy zawodników tenisa stołowego.

W dniu 21.04.2016 r. na sali przy ZSS nr 4 w Limanowej odbył się mecz III ligi – „grupy mocniejszej”. Drużyna gospodarzy UKS Płomień Limanowa zmierzyła się z UKS Zarabie Myślenice.

Goście wystąpili w składzie: Damian Dudziak, Piotr Światłoń, Waldemar Kuzio oraz Bogdan Czyżycki. Gospodarzy reprezentowali: Jakub Michalczyk, Krystian Gaik, Piotr Chudoba, Dawid Rozum oraz rezerwowi : Agnieszka Pietrzak , Albert Golonka, Filip Papież.

Mecz rozpoczął się od wygranych partii Jakuba Michalczyka, Krystiana Gaika oraz Piotra Chudoby, Dawid Rozum uległ w piątym secie Bogdanowi Czyżyckiemu. Nasza drużyna po pierwszych grach indywidualnych prowadziła 3-1. Kolejno przyszedł czas na deble, które pewnie zwyciężyli zawodnicy Płomienia [ oba deble 3-0).

Całe spotkanie toczyło się po myśli Płomienia, który pewnie zwyciężył 11:3. Nasza drużyna obecnie jest liderem w III lidze pewnie zmierza do awansu.

Gratulujemy!

mecz

Szczegółowe wyniki meczu: link

Przeczytaj również:

Red Bull Erzbergrodeo wróciło, wraca też Emil Juszczak #321

Po dwóch latach przerwy odbyła się kolejna edycja Red Bull Erzbergrodeo, która jest świętym Graalem dla motocyklistów hard enduro i odbywa się wokół góry Erzberg, działającej kopalni, która produkuje ...
28-06-2022

Zakończyła się IV edycja "100 miles of Beskid Wyspowy"

Przedstawiamy krótką foto-relację z imprezy....
09-05-2022

100 miles of Beskid Wyspowy

W dniach 30.04. - 01.05. b.r. zapraszamy biegaczy na zawody po ciekawych trasach Beskidu Wyspowego....
03-01-2022