Trener UKS Płomień powołany na trenera Kadry Narodowej

2017-10-30

Albert Golonka poprowadzi Kadrę Narodową w kategorii Kadetów w najbliższych zawodach międzynarodowych w Budapeszcie.

Trenerska nominacja dla trenera UKS Płomień jest sporym wyróżnieniem. Albert Golonka otrzymał ją od Dyrektora Sportowego Polskiego Związku Tenisa Stołowego Stefana Dryszel, autorytetu w dziedzinie tenisa stołowego, medalisty Mistrzostw Świata i Europy, wielokrotnego medalisty Mistrzostw Polski. 

W stolicy Węgier rywalizować będzie trzech kadetów i trzy kadetki z Polski. Wśród nich zapewne będzie m.in. Dawid Kosmal. Młody zawodnik UKS Płomień Limanowa wygrał niedawno Grand Prix Polski Kadetów. Decyzja w tej sprawie zapadnie już wkrótce.

Albert Golonka szkoli młodych tenisistów już 16 lat. Zaraża ich swoim zapałem do gry i pasją do tej pięknej, ale bardzo trudnej technicznie dyscypliny sportu. Wyróżnienie trenera UKS Płomień jest nie tylko jego osobistym sukcesem, ale również docenieniem wieloletniej działalności klubu uczniowskiego. 

- To dla mnie spory zaszczyt - podkreśla Albert Golonka. - Traktuję to jednak przede wszystkim jako wyraz docenienia dla całego środowiska tenisa stołowego w Limanowej. To wiele lat poświęceń i wysiłków, żeby UKS Płomień mógł dzisiaj się szczycić mocną pozycją młodzieżowego szkolenia tenisa stołowego. Z powierzonej mi roli Kadrze Narodowej postaram się wywiązać jak najlepiej.

Przeczytaj również:

Red Bull Erzbergrodeo wróciło, wraca też Emil Juszczak #321

Po dwóch latach przerwy odbyła się kolejna edycja Red Bull Erzbergrodeo, która jest świętym Graalem dla motocyklistów hard enduro i odbywa się wokół góry Erzberg, działającej kopalni, która produkuje ...
28-06-2022

Zakończyła się IV edycja "100 miles of Beskid Wyspowy"

Przedstawiamy krótką foto-relację z imprezy....
09-05-2022

100 miles of Beskid Wyspowy

W dniach 30.04. - 01.05. b.r. zapraszamy biegaczy na zawody po ciekawych trasach Beskidu Wyspowego....
03-01-2022