Emil Juszczak zajął 2. miejsce w finale Red Bull Enduro Liga 2020

2020-10-19

Z internetu do realu! Po zaciętej fazie online - przyszedł czas na prawdziwe ściganie na torze Dębska Wola klubu BKM Racing.

W tym roku nietypowy początek zawodów Red Bull Enduro Ligi polegał na wykonaniu 6 video zadań wyznaczonych przez Taddy'ego Błażusiaka – podjazd, kłoda, skok, bonus, guma, opona. Zawodnicy, którzy zaliczyli wszystkie zadania i i osiągnęli minimum punktowe, spotkali się w niedzielę 18.10. na specjalnie rozbudowanym o elementy enduro Torze Dębska Wola klubu BKM Racing. Po zaciętej fazie online przyszedł czas na prawdziwe ściganie.

Zawody rozpoczęły się wspólnym, godzinnym ściganiem po wymagającej, ale przejezdnej dla każdego trasie. 40 najszybszych zawodników awansowało do pucharowej drabinki zakończonej 10-osobowym finałem. Wyścigi odbyły się bez udziału publiczności, ale wierni fani dyscypliny mogli śledzić zmagania rajderów na żywo w Red Bull TV. Nagrodą główną był trening 1 na 1 z Taddy Błażusiakiem!

Emil Juszczak #321, zawodnik JONIEC TEAM, zakończył rywalizację na 2. miejscu. Gratulujemy!

Relacja z zawodów: Red Bull Enduro Liga 2020 

Najlepsze momenty: Wyścig finałowy

Przeczytaj również:

Trening w plenerze - Mogielica (1170 m n.p.m.) zdobyta!

Zima w tym roku nie odpuszcza. Karatecy z grupy ARS LImanowa - JONIEC TEAM udowodnili, że trenować można w każdych warunkach. ...
07-04-2021

Karatecy ARS Limanowa w trakcie przygotowań do zawodów w Bukownie

Zbliżają się Mistrzostwa Makroregionu Południowego Kyokushin oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików....
18-02-2021

Nowy Rok 2021 - NOWE WYZWANIA

Przed nami nowy rok i kolejne plany. Czy ponownie wprowadzimy w życie nasze motto "wyznaczamy nowe granice"? ...
12-01-2021