Joniec Team

JONIEC TEAM to grupa ambitnych sportowców skupiona pod szyldem firmy JONIEC®, , producenta ogrodzeń i elewacji. Nasi sportowcy prezentują bliską firmie JONIEC® filozofię, by wciąż wyznaczać sobie nowe granice i konsekwentnie je osiągać oraz przekraczać. Nowe wyzwania, nowe cele i ciągły rozwój to kierunek działania ambitnych sportowców, którzy zawsze mają coś do zdobycia, wciąż do przekroczenia mają kolejne bariery w postaci ograniczeń swojego ciała, czy wytrzymałości sprzętu.

Podejmując współpracę ze sportowcami w ramach JONIEC TEAM stawiamy na wytrwałość, niezłomne radzenie sobie z przeciwnościami i konsekwencję w zdobywaniu ambitnych celów. Dlatego wspieramy młodych zawodników, którzy z determinacją walczą o swoją karierę i najwyższe laury.

Jest to dla nas szczególnie ważne, ponieważ na podobnych wartościach opiera się historia firmy JONIEC® i filozofia jej działania. Wierzymy, że wyznaczniki sukcesu takie, jak nagrody, medale i wyróżnienia, czy uznanie są ważne, ale to jedynie konsekwencja tego, co najważniejsze, czyli niezłomności, ciężkiej pracy i poświęcenia.

Wspieramy i sponsorujemy
sporty motorowe
Emil Juszczak - młody zawodnik startujący w barwach JONIEC TEAM w Super Enduro, uczestnik m. in. FIM SuperEnduro Championship.
sporty walki
ARS Klub Kyokushinkai - najmłodsi, bo kilkuletni i trochę starsi sportowcy zrzeszeni w klubie karate w Limanowej, prowadzeni pod wodzą sensei Arkadiusza Sukiennika. Karatecy z ARS Klub Kyokushinkai regularnie biorą udział w turniejach rangi regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej, odnosząc duże sukcesy.
TENIS STOŁOWY
UKS Płomień Limanowa - młodzi zawodnicy na co dzień wytrwale trenujący tenis stołowy z dwunastoletnim Dawidem Kosmalą na czele, który został powołany do Kadry Polski dzięki znakomitym wynikom osiąganym w ogólnopolskich zawodach. Dawid Kosmal wziął udział m. in. w Turnieju Nadziei Olimpijskich w tenisie stołowym w Budapeszcie.
joniec expeditions
Ekspedycje 4x4 - ekipy i kierunki się zmieniają, ale najczęściej uczestnikami takich wypraw są ich wielcy pasjonaci. Za nami już piaski Tunezji, Maroka i Algierii, bezdroża i trudno dostępne tereny Norwegii i Rumunii, a w planach kolejne kierunki.
Joniec Run
biegi - dwa projekty: Bieg Górski o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC® - czyli coroczne biegi po malowniczej trasie Beskidu Wyspowego oraz SAHARA RUN - pierwszy ultramaraton w całości poprowadzony przez ocean saharyjskich wydm. 100 mil przez kopny, pustynny piach na terenie dotychczas niezdobytego biegowo Wielkiego Ergu Wschodniego W Tunezji
BESKID WYSPOWY
Akcja "Odkryj Beskid Wyspowy" - pomysłodawcą jest Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie i Forum Gmin Beskidu Wyspowego. W ramach akcji można powalczyć o Odznakę Korona Beskidu Wyspowego – warunkiem jej otrzymania jest wejście na 40 szczytów gór. Kolejność ich zdobywania jest dowolna, podobnie jak czas, w którym można zabiegać o Odznakę
Profil sponsora
Nazwa: F.P.U.H. JONIEC® Mieczysław Joniec
Rok założenia: 1997
Adres siedziby: 34-650 Tymbark 109
Oferta: ogrodzenia betonowe, ogrodzenia łupane, ogrodzenia modułowe, elewacje, gazony, podmurówki, palisady.