Motointegrator Seria4x4 - 2011

2011-06-14

10-12 czerwiec - Borzęcin - zapraszamy!!!

 

 

 

”Motointegrator Seria4x4” to cykl imprez o charakterze rekreacyjno – turystyczno – sportowym oraz „extreme”.
Imprezy organizowane w naturalnym terenie, polecane szczególnie dla użytkowników samochodów terenowych oraz quadów i motocykli jak również samochodów ciężarowych. W roku kalendarzowym 2011 planowane jest przeprowadzenie trzech edycji/eliminacji cyklu imprez pod hasłem „Moto Integrator SERIA 4x4” zaliczanych do klasyfikacji generalnej w poszczególnych klasach. Poniżej podano planowane terminy ich przeprowadzenia oraz lokalizacje.
10-12 czerwiec - Borzęcin
29-31 lipiec      - Bukowno
23-25 wrzesień - Nowy Sącz

Na liście startowej jest już kilka samochodów ciężarowych, quadów, motocykli oraz kilkanaście samochodów terenowych. Wśród nich załogi Joniec Team Paweł "Pablo" Kaim na KTM-ie, Wiesław i Mieczysław na BABY Nissan Terano, oraz nasze Lejdis Iza i Kasia na Nissanie Patrolu.

 

Więcej informacji: Grupa 4x4

 

Zapraszamy wszystkich do kibicowania, filmowania, fotografowania. Najlepsze zdjecia przesłane do nas umieścimy na naszej stronie. 

 

 

Zawody w Borzęcinie już za nami, było sporo emocji! Nasza załoga damska wykręciła dach już w I serii na 3 OSie, obyło się bez ofiar w ludziach, ale samochód czeka pobyt w SPA. Za to pozostali spisali się świetnie, Paweł "Pablo" Kaim zajął II miejsce w klasie motory, a Wiesiek i Mietek zajechali na 10 pozycji w klasie Super Sport.

Na stronie grupy 4x4 znajduje się lista wyników i galeria zdjęć.

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj również:

Medale dla młodych karateków JONIEC TEAM.

W niedzielę 11 marca b.r. w Krośnie odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kyokushin Karate....
12-03-2018

Kolejny sukces Emila Juszczaka na MŚ SuperEnduro w Bilbao.

Emil Juszczak, zawodnik JONIEC TEAM, w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata awansował na pozycję wicelidera!...
05-03-2018

19 medali podczas Ogólnopolskiego Turniej Karate Kyokushin w Będzinie

Nowy Rok limanowscy karatecy rozpoczęli od udanego startu w będzińskim turnieju....
01-03-2018