MTR Osielec - zakończenie sezonu

2010-12-11

Joniec team dziękuje za zaproszenie...

13.11.2010 odbyło się uroczyste spotkanie wszystkich zawodników i działaczy Klubu MTR Osielec. Nie zabrakło również lokalnych władz oraz ludzi dobrej woli wspierających Klub. Również my otrzymaliśmy zaproszenie za co chcemy jeszcze raz bardzo podziękować. Cieszymy się z wzajemnych kontaktów i jesteśmy pewni że współpraca przyniesie wiele korzyści dla tego pięknego sportu. Klub MTR Osielec posiada już bogatą historię. Na własnym torze trenuje spora liczba zawodników i zawodniczek, którzy osiągają sukcesy w zawodach  i pucharach.  Zaangażowanie Prezesa Klubu Zdzisława  Rapacza, wiceprezesa Dariusza Rapacza i jak sami podkreślają pomoc ich żon, kilku osób na których można liczyć, władz lokalnych przynosi widoczne efekty. Klub prężnie się rozwija i mamy nadzieję, że w przyszłym roku na torze MTR Osielec na stałe zagości wiele imprez rangi ogólnopolskiej.

Życzymy jeszcze raz sukcesów zawodnikom, wytrwałości w działaniu prezesom, dobrej współpracy z wszystkimi, którzy mają wpływ na rozwój Klubu.  

 

Zapraszamy na stronę: MTR Osielec 

 

 

Przeczytaj również:

III Runda FIM Superenduro World Championship odbyła się w Hiszpanii

W hali Coliseum La Coruna spotkali się rajderzy Super Enduro na 3 kolejkę zmagań w ramach Mistrzostw Świata 2020....
21-01-2020

II Runda Mistrzostw Świata Super Enduro odbyła się w Niemczech

4 stycznia 2020 w Sachsen Arena w Riesa znów spotkali się najlepszy rajderzy Super Enduro. W tej grupie znalazł się zawodnik JONIEC TEAM Emil Juszczak....
06-01-2020

I Runda Mistrzostw Swiata Super Enduro 2020 za nami.

Zawody odbyły się w sobotę 07.12. w Tauron Arenie Kraków, a na trybunach zasiadło ok. 14 tysięcy widzów. ...
09-12-2019