Sukcesy karateków z grupy JONIEC TEAM.

2019-04-15

Podczas ogólnopolskiego turnieju karate kyokushin SARI CUP, który odbył się w Żorach, karatecy JONIEC TEAM wywalczyli 5 medali.

13.04.2019 w Żorach odbył się ogólnopolski turniej karate kyokushin SARI CUP. W turnieju brało udział ponad 360 zawodników. Karatecy ARS Limanowa - JONIEC TEAM wywalczyli 5 medali. Najcenniejszy medal - złoty wywalczyła bezdyskusyjnie Justyna Stach. Srebrne medale wywalczyli: Maksymilian Wojs oraz Adrian Kamenczak. Brązowe wywalczyli zaś: Iza Twaróg i Filip Limanówka.
Tuż za podium, na 4 miejscu w konkurencji kata uplasowali się i wyróżnienia otrzymali: Wiktor Stochel, Jagoda Zelek, Magdalena Szewczyk.

Przeczytaj również:

3 dni rywalizacji w Portugalii podczas I rundy World Enduro Super Series.

To był weekend pełen emocji. Krótko mówiąc: łatwo nie było....
16-05-2019

Emil Juszczak wystartuje w rywalizacji Hard Enduro.

Od 10 do 12 maja najlepsi rajderzy świata rywalizować będą podczas 1 Rundy zawodów serii Hard Enduro w Portugalii....
08-05-2019

Emil Juszczak wrócił z sukcesem na tor!

Po przerwie w startach, spowodowanej kontuzją ręki, zawodnik JONIEC TEAM ponownie stanął na starcie zawodów SuperEnduro....