Trening w plenerze - Mogielica (1170 m n.p.m.) zdobyta!

2021-04-07

Zima w tym roku nie odpuszcza. Karatecy z grupy ARS LImanowa - JONIEC TEAM udowodnili, że trenować można w każdych warunkach.

W niedzielny zimowy poranek grupa członków ARS Limanowa - JONIEC TEAM wraz z rodzicami postanowiła zdobyć szczyt pobliskiej góry Mogielica (1170 m n.p.m).

Było wszystko, co najważniejsze: świeże powietrze, piękna przyroda, dużo śmiechu, świetna atmosfera, pozytywne zmęczenie. A na koniec były kiełbaski z grilla.
Pewien mądry człowiek, a konkretnie twórca Karate Kyokushin - sosai Masutatsu Oyama (10 Dan) porównywał Kyokushin i generalnie życie człowieka do wspinaczki. Mówił, że "podążanie drogą Budo jest jak wspinanie się na urwisko – ciągle w górę bez odpoczynku..."
Zapewne każdy z uczestników tej wyprawy, oprócz szczytu Mogielicy zdobył i pokonał swoje własne szczyty i słabości.... Pamiętajcie, że za każdym zdobytym szczytem pojawia się kolejny. I o to chodzi w Kyokushin - by nie poddawać się, by z byłe powodu nie odpuszczać, by pokonywać przeciwności losu i strach starając się wytrwale dążyć do celu. By osiągnąć swój cel i spełniać marzenia.
O to tak naprawdę chodzi w życiu i w Kyokushin.
Wystarczy chcieć! Pytanie tylko jak bardzo chcesz💪 Bo jak to ktoś powiedział... „jeśli ci na czymś zależy znajdziesz sposób, jeśli nie to znajdziesz wymówkę”.

Niedługo kolejna wyprawa na kolejny szczyt! Osu! 

Przeczytaj również:

Nowy sezon - nowy motor

Emil Juszczak #321 - zawodnik JONIEC TEAM - w sezonie 2021 przesiada się na nowy motor. Wybór padł na markę GASGAS EC 300....
10-05-2021

Karatecy ARS Limanowa w trakcie przygotowań do zawodów w Bukownie

Zbliżają się Mistrzostwa Makroregionu Południowego Kyokushin oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików....
18-02-2021

Nowy Rok 2021 - NOWE WYZWANIA

Przed nami nowy rok i kolejne plany. Czy ponownie wprowadzimy w życie nasze motto "wyznaczamy nowe granice"? ...
12-01-2021