ARS Klub Kyokushinkai na Dragon Fights Kyokushin Cup w Radomiu

2017-05-02

Drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej i 7 medali karateków ARS Limanowa na turnieju w Radomiu.

22 kwietnia 2017 roku w hali sportowej Publicznego Gimnazjum nr 22 w Radomiu odbyła się kolejna edycja turnieju karate kyokushin w konkurencji kumite pod nazwą „Dragon Fights Kyokushin Cup”, którego organizatorem był Dragon Fight Club z Radomia. a brało udział

W turnieju brało udział  200 młodych zawodników, w tym trzynastoosobowa grupa młodych karateków ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa w składzie: Alicja Piotrowska, Alicja Szumilas, Jagoda Zelek, Szewczyk Dagmara, Angelika Biedroń, Justyna Zelek, Renata Sukiennik, Patryk Kądziołka, Krzysztof Paruch, Maksymilian Wojs, Michalik Kamil, Jakub Sowa i Jakub Kądziołka.

Po zaciętych pojedynkach, z których większość Karatecy ARS Klub Kyokushinkai rozstrzygali na swoją korzyść przed czasem, siedmioro podopiecznych sensei Arkadiusza Sukiennika zajęło miejsca na podium. Medali byłoby więcej gdyby nie fakt, że młodzi limanowscy karatecy na etapie walk o wejście do strefy medalowej bądź walk już w strefie medalowej rywalizowali między sobą – przykładem może być walka o wejście do finału pomiędzy Renatą Sukiennik a Angeliką Biedroń, lub walki o 3 miejsce pomiędzy Alicją Piotrowską i Alicją Szumilas oraz pomiędzy Angeliką Biedroń i Justyną Zelek czy walka o złoty medal pomiędzy Krzysztofem Paruchem a Patrykiem Kądziołką.

W efekcie końcowym miejsca na podium zajęli:
– Jakub Sowa – 1 miejsce,
Jakub Kądziołka – 1 miejsce,
Krzysztof Paruch 1 miejsce,
Renata Sukiennik – 2 miejsce,
– Patryk Kądziołka 2 miejsce,
– Alicja Szumilas 3 miejsce,
Justyna Zelek 3 miejsce.


Tuż za podium, na czwartym miejscu uplasowały się: Angelika Biedroń i Alicja Piotrowska. Ala i Andzia przegrały walki o 3 miejsce z klubowymi koleżankami.
Ta ilość zdobytych medali pozwoliła uplasować się naszemu klubowi na drugim miejscu w klasyfikacji drużynowej.

 

 

Przeczytaj również:

Red Bull Erzbergrodeo wróciło, wraca też Emil Juszczak #321

Po dwóch latach przerwy odbyła się kolejna edycja Red Bull Erzbergrodeo, która jest świętym Graalem dla motocyklistów hard enduro i odbywa się wokół góry Erzberg, działającej kopalni, która produkuje ...
28-06-2022

Zakończyła się IV edycja "100 miles of Beskid Wyspowy"

Przedstawiamy krótką foto-relację z imprezy....
09-05-2022

100 miles of Beskid Wyspowy

W dniach 30.04. - 01.05. b.r. zapraszamy biegaczy na zawody po ciekawych trasach Beskidu Wyspowego....
03-01-2022