Dawid Kosmal zwyciężył w ogólnopolskim turniej tenisa stołowego!

2017-03-13

Zawodnik UKS Płomień najlepszym Młodzikiem w tenisie stołowym w Polsce!

III Grand Prix Młodzików w tenisie stołowym rozegrano w Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzeja Grubby w Gdańsku w dniach 10-12 marca 2017. W ubiegłym miesiącu informowaliśmy, iż awans na ogólnopolski turniej wywalczyło czterech zawodników UKS Płomień: Dawid Kosmal, Miłosz Sawczak, Julia Domiter, a także Karol Sułkowski.

Dawid Kosmal zwyciężył w całym turnieju pokonując w imponującym stylu m.in w półfinale Miłosza Redzimskiego [KS Bogoria Grodzisk Mazowiecki) oraz w finale Filipa Krzywniaka [ZKS Drzonków). Dla Dawida pokonanie Redzimskiego było rewanżem za porażkę w II Grand Prix, która miała miejsce w listopadzie zeszłego roku w Limanowej i tym razem to zawodnik "Płomienia" stanął na najwyższym stopniu podium :) Doskonałą formę Dawid zawdzięcza przede wszystkim swojej ciężkiej pracy jak również pracy trenerów - Wojciecha Kosmala oraz Alberta Golonki, którzy wspierają rozwój zawodnika już od wielu lat.

Pozostali zawodnicy również wywalczyli bardzo dobre miejsca, biorąc pod uwagę fakt, iż w zawodach startowało łącznie 241 zawodników z całej Polski! Miłosz Sawczak uplasował się na 17 miejscu, Karol Sułkowski na 19., a Julia Domiter  w przedziale miejscowym 20-24.

Jesteśmy dumni, iż możemy wspierać tak utalentowanych młodych zawodników!

Przeczytaj również:

Red Bull Erzbergrodeo wróciło, wraca też Emil Juszczak #321

Po dwóch latach przerwy odbyła się kolejna edycja Red Bull Erzbergrodeo, która jest świętym Graalem dla motocyklistów hard enduro i odbywa się wokół góry Erzberg, działającej kopalni, która produkuje ...
28-06-2022

Zakończyła się IV edycja "100 miles of Beskid Wyspowy"

Przedstawiamy krótką foto-relację z imprezy....
09-05-2022

100 miles of Beskid Wyspowy

W dniach 30.04. - 01.05. b.r. zapraszamy biegaczy na zawody po ciekawych trasach Beskidu Wyspowego....
03-01-2022