Dobra - Tor Crossway - Puchar 6 Torów

2010-12-11

Zobacz na żywo kolejną edycję Pucharu 6 Torów na Ziemi Limanowskiej

26.09.2010 rozegrana zostanie na Torze Crossway w Dobrej kolejna edycja Pucharu 6 Torów. Zapowiada się wspaniałe widowisko. Mamy nadzieję, że piękne "Babie Lato" jeszcze ten jeden dzień  zostanie z nami. Tor położony jest na górze, skąd rozciągają się piękne widoki na Beskid Wyspowy.

Wśród zawodników między innymi "Pablo" który będzie walczył z "Ogniem", czyli Mateuszem Ognistym o pierwsze miejsce w Pucharze. Zapraszamy na tor i do kibicowania Pawłowi Kaimowi.

 

27.09.2010

 

Paweł zaliczył "glebę" w pierwszym wyścigu i został na chwilę na obserwacji w karetce, ale było mu śpieszno zobaczyć co z motorem więc opuścił karetke i udał się do namiotu gdzie starał się przygotowac motor do następnego startu. Na szczęście towarzyszą mu przyjaciele którzy są w trudnych chwilach razem z nim. Pablo zajął ostatecznie czwarte miejsce w Dobrej natomiast w punktacji generalnej jest wciąż na 2 miejscu zaraz za Ognistym.

 

Dobra - Tor Crossway -  Puchar 6 Torów= zobacz video

Przeczytaj również:

ZŁOMBOL 2022 – 16 edycja – The Albania edition

Jedną z załóg startujących w rajdzie była Kamerino Team z Limanowej, którą tworzy m.in. pracownik Firmy JONIEC®. W tym roku wystartowało 767 załóg - wszystkie przyczyniły się do zbiórki pieniędzy dla ...
07-09-2022

Red Bull Erzbergrodeo wróciło, wraca też Emil Juszczak #321

Po dwóch latach przerwy odbyła się kolejna edycja Red Bull Erzbergrodeo, która jest świętym Graalem dla motocyklistów hard enduro i odbywa się wokół góry Erzberg, działającej kopalni, która produkuje ...
28-06-2022

Zakończyła się IV edycja "100 miles of Beskid Wyspowy"

Przedstawiamy krótką foto-relację z imprezy....
09-05-2022