Dobra - Tor Crossway - Puchar 6 Torów

2010-12-11

Zobacz na żywo kolejną edycję Pucharu 6 Torów na Ziemi Limanowskiej

26.09.2010 rozegrana zostanie na Torze Crossway w Dobrej kolejna edycja Pucharu 6 Torów. Zapowiada się wspaniałe widowisko. Mamy nadzieję, że piękne "Babie Lato" jeszcze ten jeden dzień  zostanie z nami. Tor położony jest na górze, skąd rozciągają się piękne widoki na Beskid Wyspowy.

Wśród zawodników między innymi "Pablo" który będzie walczył z "Ogniem", czyli Mateuszem Ognistym o pierwsze miejsce w Pucharze. Zapraszamy na tor i do kibicowania Pawłowi Kaimowi.

 

27.09.2010

 

Paweł zaliczył "glebę" w pierwszym wyścigu i został na chwilę na obserwacji w karetce, ale było mu śpieszno zobaczyć co z motorem więc opuścił karetke i udał się do namiotu gdzie starał się przygotowac motor do następnego startu. Na szczęście towarzyszą mu przyjaciele którzy są w trudnych chwilach razem z nim. Pablo zajął ostatecznie czwarte miejsce w Dobrej natomiast w punktacji generalnej jest wciąż na 2 miejscu zaraz za Ognistym.

 

Dobra - Tor Crossway -  Puchar 6 Torów= zobacz video

Przeczytaj również:

Firma JONIEC® sponsorem Mistrzostw Świata Karate Kyokushin

W dniach 19.-20.11.2021 r. w Tauron Arena Kraków odbędzie się Karate Kyokushin World Championship....
15-10-2021

Z wizytą na treningu ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa

Mieczysław Joniec - właściciel firmy JONIEC® - odwiedził młodych karateków i osobiście pogratulował brązowym medalistom Mistrzostw Europy Karate Kyokushin....
30-09-2021

3 zawodników ARS Limanowa - JONIEC TEAM z brązowymi medalami Mistrzostw Europy Karate Kyokushin

Justyna Stach zajęła 3 miejsce w kumite juniorek i 4 w kata juniorek. Kuba Sowa - 3 miejsce w kata juniorów. Wiktor Stochel - 3 miejsce w kata juniorów młodszych...
27-09-2021