Konary - Puchar 6 Torów

2010-12-11

Czy Pablo utrzyma 2 miejsce?

 

 

 

5.09.2010 w na torze w Konarach  odbedzie się kolejna runda Pucharu 6 Torów. My kibicujemy  Pawłowi. Mamy nadzieję, że Pablo utrzyma swoją pozycję. Kontuzja barku jeszcze nie pozwoli mu na jazdę na "maxa", ale spokój, rozwaga i jego twardy charakter oraz umiejętności pozwolą na uzyskanie dobrego wyniku.

Życzymy powodzenia!!!

 

 

 

5.09.2010

 

 Niestety, pogoda znowu nie pozwoliła na rozegranie zawodów. Deszcze rozmyły tor. Szkoda tym bardziej, że w Konarach miał wystartować Tadeusz "Taddy" Błażusiak. Jak powiedział Łukasz Kaim - prezes klubu BK FM - "oj działoby się działo Pablo kontra Taddy". Mamy nadzieję iż za tydzień zaświeci słońce i w Czerwionce wszystko odbędzie się zgodnie z planem.

Zobaczcie na zdjęciach jak aura płata figla organizatorom Pucharu w tym roku.

 

"Tylko tyle fotek się udało zrobić, jak przyjechaliśmy na miejsce było kilka osób ale organizatorzy niestety odwołali zawody ale faktycznie mieli racje bo patrząc na fotki to mogłobybyć groźnie...."- taką wiadomość na e-maila przekazał nam Łukasz.

 Łukasz Kaim

Prezes BKFM FLOW

Przeczytaj również:

ZŁOMBOL 2022 – 16 edycja – The Albania edition

Jedną z załóg startujących w rajdzie była Kamerino Team z Limanowej, którą tworzy m.in. pracownik Firmy JONIEC®. W tym roku wystartowało 767 załóg - wszystkie przyczyniły się do zbiórki pieniędzy dla ...
07-09-2022

Red Bull Erzbergrodeo wróciło, wraca też Emil Juszczak #321

Po dwóch latach przerwy odbyła się kolejna edycja Red Bull Erzbergrodeo, która jest świętym Graalem dla motocyklistów hard enduro i odbywa się wokół góry Erzberg, działającej kopalni, która produkuje ...
28-06-2022

Zakończyła się IV edycja "100 miles of Beskid Wyspowy"

Przedstawiamy krótką foto-relację z imprezy....
09-05-2022