Konary - Puchar 6 Torów

2010-12-11

Czy Pablo utrzyma 2 miejsce?

 

 

 

5.09.2010 w na torze w Konarach  odbedzie się kolejna runda Pucharu 6 Torów. My kibicujemy  Pawłowi. Mamy nadzieję, że Pablo utrzyma swoją pozycję. Kontuzja barku jeszcze nie pozwoli mu na jazdę na "maxa", ale spokój, rozwaga i jego twardy charakter oraz umiejętności pozwolą na uzyskanie dobrego wyniku.

Życzymy powodzenia!!!

 

 

 

5.09.2010

 

 Niestety, pogoda znowu nie pozwoliła na rozegranie zawodów. Deszcze rozmyły tor. Szkoda tym bardziej, że w Konarach miał wystartować Tadeusz "Taddy" Błażusiak. Jak powiedział Łukasz Kaim - prezes klubu BK FM - "oj działoby się działo Pablo kontra Taddy". Mamy nadzieję iż za tydzień zaświeci słońce i w Czerwionce wszystko odbędzie się zgodnie z planem.

Zobaczcie na zdjęciach jak aura płata figla organizatorom Pucharu w tym roku.

 

"Tylko tyle fotek się udało zrobić, jak przyjechaliśmy na miejsce było kilka osób ale organizatorzy niestety odwołali zawody ale faktycznie mieli racje bo patrząc na fotki to mogłobybyć groźnie...."- taką wiadomość na e-maila przekazał nam Łukasz.

 Łukasz Kaim

Prezes BKFM FLOW

Przeczytaj również:

Firma JONIEC® sponsorem Mistrzostw Świata Karate Kyokushin

W dniach 19.-20.11.2021 r. w Tauron Arena Kraków odbędzie się Karate Kyokushin World Championship....
15-10-2021

Z wizytą na treningu ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa

Mieczysław Joniec - właściciel firmy JONIEC® - odwiedził młodych karateków i osobiście pogratulował brązowym medalistom Mistrzostw Europy Karate Kyokushin....
30-09-2021

3 zawodników ARS Limanowa - JONIEC TEAM z brązowymi medalami Mistrzostw Europy Karate Kyokushin

Justyna Stach zajęła 3 miejsce w kumite juniorek i 4 w kata juniorek. Kuba Sowa - 3 miejsce w kata juniorów. Wiktor Stochel - 3 miejsce w kata juniorów młodszych...
27-09-2021