Relacja z III rundy Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Super Enduro.

2015-07-03

Kolejne sukcesy JONIEC TEAM

W miniony weekend 27/28.06.15 w miejscowości Buczek została rozegrana już trzecia kolejka Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Super Enduro, gdzie znowu dominował zawodnik w barwach JONIEC TEAM.

Niedzielne zmagania rozgrywały się tym razem w miejscowości Buczek, gdzie organizatorzy przygotowali świetny tor naszpikowany technicznymi przeszkodami takimi, jak głazy, drewniane belki czy opony. Dodatkowym utrudnieniem była piaszczysta nawierzchnia, która bardzo męczy. Zawodnik JONIEC TEAM Emil Juszczak po raz kolejny pokazał się z najlepszej strony i wygrał wszystkie 3 wyścigi w klasie MP junior, pomimo przelotnych opadów, które skutecznie utrudniały pokonywanie przeszkód. Zdobywając komplet punktów Emil umacnia się na pozycji lidera w klasyfikacji generalnej. W klasie PP młodzik Artur Pietrzak zajął dobre 5 miejsce. Mniej szczęścia miał Bartłomiej Baziak: niestety sprzęt nie pozwolił ukończyć jednego ze startów. Paweł Kaim i Michał Burdek są nadal wykluczeni z gry z powodu kontuzji. Podsumowując: zawodnicy JONIEC TEAM pozytywnie oceniają minioną rundę Super Enduro.

Już 12.07.2015 kolejne zmagania JONIEC TEAM. Trzymamy kciuki i zapraszamy do kibicowania.

Wyniki zawodników.

Przeczytaj również:

Red Bull Erzbergrodeo wróciło, wraca też Emil Juszczak #321

Po dwóch latach przerwy odbyła się kolejna edycja Red Bull Erzbergrodeo, która jest świętym Graalem dla motocyklistów hard enduro i odbywa się wokół góry Erzberg, działającej kopalni, która produkuje ...
28-06-2022

Zakończyła się IV edycja "100 miles of Beskid Wyspowy"

Przedstawiamy krótką foto-relację z imprezy....
09-05-2022

100 miles of Beskid Wyspowy

W dniach 30.04. - 01.05. b.r. zapraszamy biegaczy na zawody po ciekawych trasach Beskidu Wyspowego....
03-01-2022