Trening w plenerze - Mogielica (1170 m n.p.m.) zdobyta!

2021-04-07

Zima w tym roku nie odpuszcza. Karatecy z grupy ARS LImanowa - JONIEC TEAM udowodnili, że trenować można w każdych warunkach.

W niedzielny zimowy poranek grupa członków ARS Limanowa - JONIEC TEAM wraz z rodzicami postanowiła zdobyć szczyt pobliskiej góry Mogielica (1170 m n.p.m).

Było wszystko, co najważniejsze: świeże powietrze, piękna przyroda, dużo śmiechu, świetna atmosfera, pozytywne zmęczenie. A na koniec były kiełbaski z grilla.
Pewien mądry człowiek, a konkretnie twórca Karate Kyokushin - sosai Masutatsu Oyama (10 Dan) porównywał Kyokushin i generalnie życie człowieka do wspinaczki. Mówił, że "podążanie drogą Budo jest jak wspinanie się na urwisko – ciągle w górę bez odpoczynku..."
Zapewne każdy z uczestników tej wyprawy, oprócz szczytu Mogielicy zdobył i pokonał swoje własne szczyty i słabości.... Pamiętajcie, że za każdym zdobytym szczytem pojawia się kolejny. I o to chodzi w Kyokushin - by nie poddawać się, by z byłe powodu nie odpuszczać, by pokonywać przeciwności losu i strach starając się wytrwale dążyć do celu. By osiągnąć swój cel i spełniać marzenia.
O to tak naprawdę chodzi w życiu i w Kyokushin.
Wystarczy chcieć! Pytanie tylko jak bardzo chcesz💪 Bo jak to ktoś powiedział... „jeśli ci na czymś zależy znajdziesz sposób, jeśli nie to znajdziesz wymówkę”.

Niedługo kolejna wyprawa na kolejny szczyt! Osu! 

Przeczytaj również:

Zakończyła się IV edycja "100 miles of Beskid Wyspowy"

Przedstawiamy krótką foto-relację z imprezy....
09-05-2022

100 miles of Beskid Wyspowy

W dniach 30.04. - 01.05. b.r. zapraszamy biegaczy na zawody po ciekawych trasach Beskidu Wyspowego....
03-01-2022

Szczęśliwego Nowego Roku

W Nowym Roku życzymy pomyślności, realizacji założonych celów,...
31-12-2021