Trening w plenerze - Mogielica (1170 m n.p.m.) zdobyta!

2021-04-07

Zima w tym roku nie odpuszcza. Karatecy z grupy ARS LImanowa - JONIEC TEAM udowodnili, że trenować można w każdych warunkach.

W niedzielny zimowy poranek grupa członków ARS Limanowa - JONIEC TEAM wraz z rodzicami postanowiła zdobyć szczyt pobliskiej góry Mogielica (1170 m n.p.m).

Było wszystko, co najważniejsze: świeże powietrze, piękna przyroda, dużo śmiechu, świetna atmosfera, pozytywne zmęczenie. A na koniec były kiełbaski z grilla.
Pewien mądry człowiek, a konkretnie twórca Karate Kyokushin - sosai Masutatsu Oyama (10 Dan) porównywał Kyokushin i generalnie życie człowieka do wspinaczki. Mówił, że "podążanie drogą Budo jest jak wspinanie się na urwisko – ciągle w górę bez odpoczynku..."
Zapewne każdy z uczestników tej wyprawy, oprócz szczytu Mogielicy zdobył i pokonał swoje własne szczyty i słabości.... Pamiętajcie, że za każdym zdobytym szczytem pojawia się kolejny. I o to chodzi w Kyokushin - by nie poddawać się, by z byłe powodu nie odpuszczać, by pokonywać przeciwności losu i strach starając się wytrwale dążyć do celu. By osiągnąć swój cel i spełniać marzenia.
O to tak naprawdę chodzi w życiu i w Kyokushin.
Wystarczy chcieć! Pytanie tylko jak bardzo chcesz💪 Bo jak to ktoś powiedział... „jeśli ci na czymś zależy znajdziesz sposób, jeśli nie to znajdziesz wymówkę”.

Niedługo kolejna wyprawa na kolejny szczyt! Osu! 

Przeczytaj również:

JONIEC Sahara Run: Polski Triumf w Sercu Sahary

Trzech nieustraszonych polskich biegaczy, wspieranych przez firmę JONIEC®, właśnie zakończyło ekstremalną wyprawę - JONIEC Sahara Run, osiągając spektakularny sukces i pokonując 172 kilometry przez Wi...
07-02-2024

Podsumowanie sezonu 2023 JONIEC TEAM – ARS Kyokushinkai Limanowa

Członkowie klubu JONIEC TEAM - ARS Kyokushinkai Limanowa podsumowali sezon 2023. ...
21-12-2023

Wyjątkowe wyzwanie w północnej części Sahary - JONIEC Sahara Run.

Zbliża się JONIEC Sahara RUN, niezwykła wyprawa, której uczestnicy zmierzą się z trudami pustyni. ...
06-12-2023