Udany sezon 2014.

2014-12-11

Zawodnicy JONIEC TEAM z zadowoleniem podsumowują rok 2014.

 

 

Zawodnicy JONIEC TEAM odebrali nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki podczas uroczystości zakończenia sezonu motorowego, który odbył się w Pałacu Olimpijskim w Warszawie.

Paweł "Pablo" Kaim opowiedział o minionym sezonie na łamach portalu limanowa.in:

"Cztery tytuły, w tym ten najważniejszy – Mistrzostwo Polski Super Enduro w klasyfikacji grupowej – to tegoroczny dorobek zawodników Joniec Team i BKFM Flow. O trudnym, ale bardzo udanym sezonie opowiada Paweł „Pablo” Kaim ze Słopnic, który drugi raz z rzędu zdobył tytuł II-go Wicemistrza Polski w klasie Open.

Niezwykle udany i obfitujący w zwycięstwa sezon mają za sobą zawodnicy Joniec Team i Beskidzkiego Klubu Freestylowo-Motocykowego Flow. Ekipa motocyklistów zdobyła cztery bardzo ważne tytuły, w tym Mistrzostwo Polski Super Enduro 2014 w klasyfikacji grupowej. 

Paweł „Pablo” Kaim, drugi raz z rzędu zdobył tytuł drugiego Wicemistrza Polski w klasie Open. To kolejny sukces zawodnika ze Słopnic, który w zakończonym już sezonie był członkiem kadry narodowej. 

- Ten sezon był bardzo udany, bo zdobyliśmy aż cztery tytuły. Mamy tytuł Mistrza Polski Juniorów, zdobyty przez Emila Juszczaka, Wicemistrza Polski klasy „B” - Puchar Polski który wywalczył Michał Burdek, a także II-go Wicemistrza Polski klasy Open zdobyty przeze mnie. Do tego należy dodać tytuł grupowego Mistrza Polski, uzyskany przez nasz team w składzie: Paweł Kaim, Emil Juszczak, Krzysztof Nędzka - wylicza tegoroczne osiągnięcia „Pablo”. - Ten ostatni tytuł jest historyczny, bo przyznano go po raz pierwszy - dodaje. 

Pod koniec listopada w Pałacu Olimpijskim w Warszawie odbyła się uroczysta ceremonia zakończenia sezonu sportu motocyklowego 2014. Nasi zawodnicy odebrali podczas niej wywalczone trofea. 

- Sezon nie należał do łatwych i nie spodziewaliśmy się, że w klasyfikacji grupowej zdobędziemy mistrzowski tytuł, właściwie to nawet nie zakładaliśmy, że znajdziemy się na podium. To zasługa dobrych występów indywidualnych - przyznaje Paweł Kaim. - Dziękujemy za wsparcie otrzymane od firmy „Joniec” i Gminy Słopnice, bez którego tych sukcesów nie moglibyśmy osiągnąć - dodaje „Pablo”. 

Mówi również, że doskonały wynik osiągnięty przez motocyklistów w tym daje nadzieję na kolejne sukcesy w następnym sezonie. "

 
Przeczytaj również:

Red Bull Erzbergrodeo wróciło, wraca też Emil Juszczak #321

Po dwóch latach przerwy odbyła się kolejna edycja Red Bull Erzbergrodeo, która jest świętym Graalem dla motocyklistów hard enduro i odbywa się wokół góry Erzberg, działającej kopalni, która produkuje ...
28-06-2022

Zakończyła się IV edycja "100 miles of Beskid Wyspowy"

Przedstawiamy krótką foto-relację z imprezy....
09-05-2022

100 miles of Beskid Wyspowy

W dniach 30.04. - 01.05. b.r. zapraszamy biegaczy na zawody po ciekawych trasach Beskidu Wyspowego....
03-01-2022