Z wizytą na treningu ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa

2021-09-30

Mieczysław Joniec - właściciel firmy JONIEC® - odwiedził młodych karateków i osobiście pogratulował brązowym medalistom Mistrzostw Europy Karate Kyokushin.

W  środowy wieczór odbyło się krótkie spotkanie Mieczysława Jońca z grupą karateków, którzy pod okiem senseia Arkadiusza Sukiennika odbywali swój standardowy trening. Okazją do tej wizyty były ostatnie sukcesy 3 karateków z grupy ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa. 

24-25 września 2021 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Ahlbec (Niemcy) koło Świnoujścia odbyły się 34 Mistrzostwa Europy Karate Kyokushin. W zawodach brało udział ponad 390 zawodników z 18 krajów Europy, którzy reprezentowali największe i najpoważniejsze światowe organizacje Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział troje karateków z Limanowej, trenujących w ARS Klub Kyokushinkai – Limanowa: Justyna Stach, która rywalizowała w kata juniorek i kumite juniorek - 50 kg, Jakub Sowa, który rywalizował w kata juniorów i kumite juniorów - 70 kg oraz Wiktor Stochel – w kata juniorów młodszych. Zawodnikom podczas mistrzostw towarzyszyli i opiekę pełnili: Jakub Kądziołka (2 kyu) w roli sekundanta oraz trener limanowskich zawodników sensei Arkadiusz Sukiennik (4 Dan), który był również jednym z sędziów podczas mistrzostw. 

Efekt rywalizacji jest znakomity: Justyna Stach - 3 miejsce w kumite juniorek i 4 w kata juniorek, Kuba Sowa - 3 miejsce w kata juniorów, Wiktor Stochel - 3 miejsce w kata juniorów młodszych.

Gratulujemy podopiecznym senseia Arkadiusza Sukiennika i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

Więcej informacji o przebiegu Mistrzostw Europy Karate Kyokushin znajdziecie na stronie ARS LImanowa


Przeczytaj również:

JONIEC Sahara Run: Polski Triumf w Sercu Sahary

Trzech nieustraszonych polskich biegaczy, wspieranych przez firmę JONIEC®, właśnie zakończyło ekstremalną wyprawę - JONIEC Sahara Run, osiągając spektakularny sukces i pokonując 172 kilometry przez Wi...
07-02-2024

Podsumowanie sezonu 2023 JONIEC TEAM – ARS Kyokushinkai Limanowa

Członkowie klubu JONIEC TEAM - ARS Kyokushinkai Limanowa podsumowali sezon 2023. ...
21-12-2023

Wyjątkowe wyzwanie w północnej części Sahary - JONIEC Sahara Run.

Zbliża się JONIEC Sahara RUN, niezwykła wyprawa, której uczestnicy zmierzą się z trudami pustyni. ...
06-12-2023