ZŁOMBOL 2022 – 16 edycja – The Albania edition

2022-09-07

Jedną z załóg startujących w rajdzie była Kamerino Team z Limanowej, którą tworzy m.in. pracownik Firmy JONIEC®. W tym roku wystartowało 767 załóg - wszystkie przyczyniły się do zbiórki pieniędzy dla dzieci z Domów Dziecka w całej Polsce.

Rajd ZŁOMBOL ma na celu zbiórkę pieniędzy na domy dziecka. Z przyjemnością pomogliśmy ekipie Kamerino Team i przekazaliśmy darowiznę na wskazane konto. Podziwiamy zapał uczestników i ich zamiłowanie do aut z duszą. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia. ZŁOMBOL poinformował, że zadeklarowana kwota od darczyńców to prawie 2.500.000,00 miliona złotych!

 

Tegoroczny rajd ruszył 3 września spod Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Ekipa Kamerino Team Złombol Limanowa jechała autem FSO Lublin. Wszystkie załogi przejechały ok. 1800 km do mety w Domen w Albanii.

Więcej szczegółów oraz zdjęć znajdziecie tutaj:

facebook.com/ZLOMBOL

facebook.com/kamerino.team

 

Zdjęcia źródło: facebook.com/ZLOMBOL, facebook.com/kamerino.team

Przeczytaj również:

Joniec Sahara Run – człowiek vs. pustynia

Joniec Sahara Run – wyjątkowe wyzwanie, które zrodziło się w głowach pasjonatów podróży, bushcraftu, sportu i przekraczania granic. Wyprawę, zaplanowaną na luty 2020 roku, niestety pokrzyżował wybuch ...
06-12-2023

Projekt Joniec Sahara Run wkracza w kolejną fazę.

Zbliża się biegowa wyprawa do serca Sahary, podczas której logistyczny support zawodnikom zapewni JONIEC TEAM....
08-11-2023

Wideorelacja z Biegu o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC®

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z biegu. Piękne widoki gwarantowane....
03-08-2023