ZŁOMBOL 2022 – 16 edycja – The Albania edition

2022-09-07

Jedną z załóg startujących w rajdzie była Kamerino Team z Limanowej, którą tworzy m.in. pracownik Firmy JONIEC®. W tym roku wystartowało 767 załóg - wszystkie przyczyniły się do zbiórki pieniędzy dla dzieci z Domów Dziecka w całej Polsce.

Rajd ZŁOMBOL ma na celu zbiórkę pieniędzy na domy dziecka. Z przyjemnością pomogliśmy ekipie Kamerino Team i przekazaliśmy darowiznę na wskazane konto. Podziwiamy zapał uczestników i ich zamiłowanie do aut z duszą. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia. ZŁOMBOL poinformował, że zadeklarowana kwota od darczyńców to prawie 2.500.000,00 miliona złotych!

 

Tegoroczny rajd ruszył 3 września spod Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Ekipa Kamerino Team Złombol Limanowa jechała autem FSO Lublin. Wszystkie załogi przejechały ok. 1800 km do mety w Domen w Albanii.

Więcej szczegółów oraz zdjęć znajdziecie tutaj:

facebook.com/ZLOMBOL

facebook.com/kamerino.team

 

Zdjęcia źródło: facebook.com/ZLOMBOL, facebook.com/kamerino.team

Przeczytaj również:

JONIEC Sahara Run: Polski Triumf w Sercu Sahary

Trzech nieustraszonych polskich biegaczy, wspieranych przez firmę JONIEC®, właśnie zakończyło ekstremalną wyprawę - JONIEC Sahara Run, osiągając spektakularny sukces i pokonując 172 kilometry przez Wi...
07-02-2024

Podsumowanie sezonu 2023 JONIEC TEAM – ARS Kyokushinkai Limanowa

Członkowie klubu JONIEC TEAM - ARS Kyokushinkai Limanowa podsumowali sezon 2023. ...
21-12-2023

Wyjątkowe wyzwanie w północnej części Sahary - JONIEC Sahara Run.

Zbliża się JONIEC Sahara RUN, niezwykła wyprawa, której uczestnicy zmierzą się z trudami pustyni. ...
06-12-2023