Zwycięstwo Emila Juszczaka w III rundzie Mistrzostw Polski w Super Enduro!

2017-05-08

Reprezentant JONIEC SHERCO TEAM wrócił na tor we wspaniałym stylu.

6 maja na torze treningowym AMK Gorce w Nowym Targu odbyła się III runda Mistrzostw Polski SUPER ENDURO. Wśród 54 zawodników i zawodniczek, JONIEC SHERCO TEAM reprezentował Emil Juszczak, który wrócił do rywalizacji po kilkumiesięcznej przerwie w startach i treningach spowodowanych poważną kontuzją nogi.

Emil okazał się bezkonkurencyjny w grupie open! W pięknym stylu pokonał ubiegłorocznego triumfatora nowotarskiej imprezy oraz niepokonanego od wielu lat Pawła Szymkowskiego z Bielska Białej.  Zawodnik Joniec Sherco Team wygrał każdy z trzech przejazdów finałowych. Trzecie miejsce wywalczył Grzegorz Kargul z CKM Cieszyn.

W niedziele zaplanowany był drugi dzień rywalizacji w ramach IV rundy. Niestety plany pokrzyżowała potężna ulewa, która zmusiła organizatorów do odwołania zawodów.

Kolejne dwie rundy Mistrzostw Polski SUPER ENDURO odbedą się w Bytomiu. Już teraz serdecznie zapraszamy i liczymy na kolejny sukces Emila Juszczaka!

Więcej:

http://podhaleregion.pl/index.php/sport/170-sport-indywidualny/21089-pogoda-da%C5%82a-si%C4%99-w-znaki

 

http://podhale24.pl/motoryzacja/artykul/50852/Pierwszy_dzien_Mistrzostw_Polski_Super_Enduro_za_nami.html

Przeczytaj również:

Red Bull Erzbergrodeo wróciło, wraca też Emil Juszczak #321

Po dwóch latach przerwy odbyła się kolejna edycja Red Bull Erzbergrodeo, która jest świętym Graalem dla motocyklistów hard enduro i odbywa się wokół góry Erzberg, działającej kopalni, która produkuje ...
28-06-2022

Zakończyła się IV edycja "100 miles of Beskid Wyspowy"

Przedstawiamy krótką foto-relację z imprezy....
09-05-2022

100 miles of Beskid Wyspowy

W dniach 30.04. - 01.05. b.r. zapraszamy biegaczy na zawody po ciekawych trasach Beskidu Wyspowego....
03-01-2022