IV Bieg Górski o Złotą Paproć - informacje organizacyjne

2023-07-19

IV Bieg Górski o Złotą Paproć Prezesa Firmy JONIEC® już w niedzielę! Zapoznaj się z informacjami organizacyjnymi.

Tylko kilka dni dzieli nas od IV Biegu Górskiego o Złota Paproć Prezesa Firmy JONIEC®. 

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami oraz mapką prezentującą organizację ruchu oraz najważniejsze punkty dla Biegaczy:

  • Dla Uczestników Biegu dedykowany jest parking Firmy JONIEC®, który na mapce zaznaczony jest jako PARKING GŁÓWNY. W razie potrzeby, istnieje możliwość pozostawienia pojazdów na parkingach publicznych, jednak nie gwarantujemy dostępności miejsc. Ze względu na Dni Tymbarku, które odbywają się w również w najbliższy weekend (22-23.07), NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI zaparkowania w okolicy hali sportowej. 
  • Dojazd na Parking Główny będzie możliwy od strony Podłopienia (skrzyżowanie pod przejazdem kolejowym obok kapliczki) lub Piekiełka (droga nad stadionem w Tymbarku).
  • Biuro zawodów znajduje się w hali sportowej w Tymbarku (tuż obok budynku Gminnej Biblioteki). Trasa przejścia z parkingu na halę jest zaznaczona na mapce.
  • Przejście z biura zawodów na START jest oznaczone na mapie kolorem czerwonym, wzdłuż drogi będą się również znajdowały oznaczenia (tabliczki, bowflagi). 

   Do zobaczenia! 

Przeczytaj również:

JONIEC Sahara Run: Polski Triumf w Sercu Sahary

Trzech nieustraszonych polskich biegaczy, wspieranych przez firmę JONIEC®, właśnie zakończyło ekstremalną wyprawę - JONIEC Sahara Run, osiągając spektakularny sukces i pokonując 172 kilometry przez Wi...
07-02-2024

Podsumowanie sezonu 2023 JONIEC TEAM – ARS Kyokushinkai Limanowa

Członkowie klubu JONIEC TEAM - ARS Kyokushinkai Limanowa podsumowali sezon 2023. ...
21-12-2023

Wyjątkowe wyzwanie w północnej części Sahary - JONIEC Sahara Run.

Zbliża się JONIEC Sahara RUN, niezwykła wyprawa, której uczestnicy zmierzą się z trudami pustyni. ...
06-12-2023