Projekt JONIEC Sahara Run wkracza w kolejną fazę.

2023-11-08

Zbliża się biegowa wyprawa do serca Sahary, podczas której logistyczny support zawodnikom zapewni JONIEC TEAM.

Trwają ostatnie przygotowania do ogromnego wyzwania, jakim dla 3 biegaczy będzie przebiegnięcie 100 mil do serca Sahary. Wyzwanie wymaga nie tylko niezwykle dużej siły woli, ale także ogromnej wytrzymałości fizycznej. Trasa tego biegu to niekończące się górki, wzniesienia, zbiegi po stromiznach, a wszystko to po diunach zbudowanych przez naturę z suchego, kopnego piachu.

Wyzwania podjęli się Rafał Bielawa, Piotr Herzog i Kamil Klich. Ich determinacja i pasja do biegania sprawiły, że zdecydowali się stawić czoła krainie piasku, jaką jest Sahara.

Jednym z kluczowych elementów, prowadzących do powodzenia podjętego wyzwania są odpowiednia logistyka i wsparcie. Dlatego też biegacze nie zostaną sami. Wspierać ich będzie JONIEC TEAM, który zadba o support logistyczny podczas biegu.

Walka z pustynnym piaskiem będzie jednym z największych wyzwań. Aby się do niego przygotować, niezbędne są odpowiednie treningi. W poniedziałek 6 listopada odbył się kolejny trening na Pustyni Siedleckiej. Był on świetną okazją do zaznajomienia się ze specyfiką biegania po pustynnym piasku. To doświadczenie jest niezbędne, by zawodnicy mogli przygotować odpowiednią strategię biegu, która jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu.

Wydarzenie JONIEC Sahara Run zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Sportu i Turystyki, a także patronatem honorowym Pana Witolda Kozłowskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego.


Przeczytaj również:

JONIEC Sahara Run: Polski Triumf w Sercu Sahary

Trzech nieustraszonych polskich biegaczy, wspieranych przez firmę JONIEC®, właśnie zakończyło ekstremalną wyprawę - JONIEC Sahara Run, osiągając spektakularny sukces i pokonując 172 kilometry przez Wi...
07-02-2024

Podsumowanie sezonu 2023 JONIEC TEAM – ARS Kyokushinkai Limanowa

Członkowie klubu JONIEC TEAM - ARS Kyokushinkai Limanowa podsumowali sezon 2023. ...
21-12-2023

Wyjątkowe wyzwanie w północnej części Sahary - JONIEC Sahara Run.

Zbliża się JONIEC Sahara RUN, niezwykła wyprawa, której uczestnicy zmierzą się z trudami pustyni. ...
06-12-2023